تبلیغات
انجمن اعضای هیأت علمی مؤسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع کشور - برنامه‌ها و سیاست‌های انجمن در دوره‌ی سوّم

انجمن اعضای هیأت علمی مؤسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع کشور

برنامه‌ها و سیاست‌های انجمن در دوره‌ی سوّم

چهارشنبه 14 آذر 1386

     خوشحالیم تا به آگاهی همكاران ارجمند و پژوهشگران عرصه‌ی منابع طبیعی كشور برسانیم كه انجمن اعضای هیأت علمی مؤسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع كشور، وارد هفتمین سال حیات خود شد و اینك در آغاز سوّمین دوره‌ی شروع به كار هیأت مدیره‌ی جدید، ضمن تأكید بر میثاق‌های بنیادین گذشته برای اعتلای فرهنگ پژوهش و جایگاه تحقیقات منابع طبیعی در نظام مدیریتی و تصمیم‌‌گیری كشور، همچنین با سپاس از زحمات مؤسسان و پیشینیان محترم هیأت مدیره‌ی انجمن، برخی از مهم‌ترین سیاست‌ها و برنامه‌های جدید خویش را اعلام می‌داریم:
1- انجمن درصدد است تا به منظور ایجاد هم‌افزایی و تعامل بیشتر با دیدگاه‌های مطرح در حوزه‌ی منابع طبیعی و محیط زیست، از صاحب‌نظران و نخبگان برجسته‌ی كشور دعوت كند تا در قالب نشست‌هایی یك روزه، پندارها و نظرات خویش را ارایه و به چالش كشند. این سلسله سخنرانی‌ها به صورتی فصلی برگزار خواهد شد.
2- خبرنامه‌ی انجمن، به عنوان تابلویی گویا از دیدگاه‌های اعضاء خواهد بود و بنابراین به صورت دوماهانه انتشار خواهد یافت.
3- خواهیم كوشید تا به همت اعضا و دیگر علاقه‌مندان، تارنمای انجمن را همواره به روز نگه داریم. بدیهی است، آن گروه از اعضای محترم كه آثار نوشتاری خویش را برای انتشار در اختیار انجمن قرار دهند، مورد تشویق معنوی و مادی قرار خواهند گرفت و اسامی آنها در پایان هر سال كاری اعلام خواهد شد.
4- با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده، مقرر شده است تا آثار نوشتاری اعضای فعال در پرشمارگان‌ترین روزنامه كشور (همشهری) منتشر شود.
5- انجمن خواهد كوشید تا در مواقع لازم، در مورد مشكلات مطرح و چالش‌های عرصه منابع طبیعی و محیط زیست اعلام موضع كرده و آن را در جراید كثیرالانتشار منتشر سازد.
6- برگزاری تورهای علمی، پیگیری مشكلات كاری، صنفی و پژوهشی، فعال كردن شاخه‌های استانی انجمن و شركت فعال در هم‌اندیشی‌ها و جلسات مرتبط در خارج از مؤسسه از دیگر سیاست‌ها و برنامه‌های اصولی انجمن در دوره‌ی سوّم خواهد بود.

     اینك یكبار دیگر از تمامی همكاران، به ویژه اعضای محترم انجمن استدعا داریم تا پیگیرانه‌تر و پویا‌تر ما را در تحقق اهداف‌مان یاری رسانند.[ چهارشنبه 14 آذر 1386 - 07:12 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| انجمن ] [عمومی , ] [+]